0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Teste PCR dhe vaksina, pa karantinë për refugjatët nga Afganistani

Është bërë gati protokolli dhe rekomandimet që parashohin PCR testim dhe ndihmë shëndetësore, nëse nevojitet për grupin e qytetarëve afgan që duhet të arrijnë në vend, ka thënë sot ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle