Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Tërmet prej 6,1 shkallë në pjesën detare të ishullit grek Karpatos

- Në pjesën detare në Mesdheun Lindor, në juglindje të ishujve grekë Kretë dhe Karpatos, sot në mëngjes ishte regjistruar tërmet me intensitet prej 6,1 shkallë, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle