0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Tërmet prej 5.3 ballë sipas Rihterit regjistrohet në afërsi të kufirit mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

Tërmet me intensitet prej 5.3 ballë sipas Rihterit është regjistruar 17 minuta para mesnate sipas kohës lokalë në afërsi të kufirit të Greqisë me Maqedoninë e Veriut, ndërsa është ndjerë edhe në vendin tonë, njofton korrespondentja e MIA-s në Athinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle