0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Tërmet prej 4,5 ballë sipas Rihterit në rajonin mes Manastirit dhe Follorinës

Tërmet me magnitudë lokale të Rihterit prej 4,5 ballë regjistroi Observatori sizmologjik pranë Fakultetit natyror-matematikor në Shkup, sot pasdite në orën 16:14 në Greqi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle