0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Tërmet në Kërçovë

Rrjeti sizmologjik telemetrik i Republikës së Maqedonisë së Veriut, me stacione në Shkup, Vallandovë, Ohër, Shtip dhe Pehçevë, të mbajtur nga Observatori Sizmologjik pranë Fakultetit Matematiko-Natyror në Shkup mbrëmë në orën 21 e 17 minuta, ka regjistruar tërmet epiqendra në rajonin  Debarcë-Mali Ilinska Plakenska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle