Botë SQBotë.Portal SQ

Tërmet në Indonezi, nuk ka alarm për cunami

Një tërmet nënujor me fuqi prej 6,2 ballësh, sipas Rihterit sot e goditi Indonezinë qendrore, por nuk ishte dhënë alarm për cunami dhe nuk ka informacione për persona të lënduar ose dëm të shkaktuar material.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle