0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Teri: Varan është “Rols Rojs” për Mançester Junajted

Ish reprezentuesi i kombëtares angleze dhe kapiteni i Çellsit, Xhon Teri pret që Rafael Varan të jetë përforcim i madh për Mançester Junajted.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle