0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Tensione mes Kurtit dhe Borelit për asociacionin e komunave serbe të Kosovës

- Pasditen e sotme në Bruksel u mbajt Këshilli i katërt për Stabilizim dhe Asocim  mes Kosovës dhe BE-së, në pah doli mospajtimi mes të dyja palëve për çështjen e asociacionit të komunave serbe, informon korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle