0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Temperaturat nën zero në mëngjesin e sotëm në Kodër të Diellit dhe në Mavrovë

Mëngjesi më i ftohtë është në Kodër të Diellit dhe Llazaropole me -2 gradë të matur në ora 7:30, ndërsa temperatura është minus edhe në Mavrovë, një gradë nën zero, kumtoi DPHM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle