0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Temperaturat nën zero në Berovë, Manastir, Strumicë dhe Demir Kapi

 Temperaturat më të ulëta në vend janë matur në Berovë, minus katër gradë, në Manastir minus dy dhe minus një gradë në Strumicë dhe Demir Kapi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle