0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Temperaturat në minus mbrëmë shkaktuan ngrica në rrugët e Strugës

Temperaturat në minus, të cilat në Strugë mbrëmë kanë arritur deri minus tre gradë Celsius, kanë shkaktuar ngrica në rrugë. Qytetarët e revoltuar se shërbimet e qytetit nuk kanë intervenuar me krip dhe rërë, ndërsa nga komuna e Strugës thonë se janë ndërmarrë të gjitha masat adekuate dhe u intervenua në rrugët e qytetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle