0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Temperaturat deri në 35 gradë, deri në fund të javës kushte për shi të rrëmbyeshëm

DPHM paralajmëron se pason periudhë e motit të ngrohtë për këtë periudhë të vitit. Deri në fund të javës, siç informohet do të rriten kushtet për paraqitjen e motit të paqëndrueshëm dhe shiut të rrëmbyeshëm shoqëruar me erë të përforcuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle