Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Temperatura të larta të sipërfaqes së detit në Greqi

Një periudhë e gjatë e temperaturave të larta dhe mungesa e erërave të forta ka rezultuar në temperatura të larta të sipërfaqes së detit në shumë pjesë të Greqisë, sipas të dhënave të publikuara nga portali “Meteo” i Observatorit Kombëtar, njofton korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle