0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Tema zgjedhje për qeveri është mbyllur deri në vitin 2024, opozita paralajmëroi protesta të reja

VMRO-DPMNE paralajmëroi bllokadë të plotë të institucioneve, rrugëve dhe mbarë vendit nëse qeveria nuk pajtohet me zgjedhje të parakohshme parlamentare. Për pushtetin, megjithatë, tema e zgjedhjeve është e mbyllur deri në vitin 2024 dhe i kanë bërë thirrje liderit të VMRO-DPMNE-së që të heqë dorë nga bllokadat.]

Butoni Kthehu në krye
Mbylle