0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Telekomi i Maqedonisë së Veriut: Deri më tani 13 qytete të gatshme për 5G

Deri më tani 13 qytete në Maqedoninë e Veriut janë të gatshme për 5G, ndërsa deri në fund të janarit, me pajisje prej gjeneratës më të re do të mbulohen edhe rajonet e Strumicës dhe të Radovishit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle