0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Telekom Serbia hap filiale në Maqedoninë e Veriut më 16 nëntor

Drejtori i përgjithshëm i Telekom Srbija, Vladimir Luçicq, sot paralajmëroi se Telekom më 16 nëntor do ta hapë filialën e parë në Maqedoninë e Veriut dhe paralajmëroi hapjen e redaksive të Blumberg Adria për lajme biznesi në Shkup, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle