0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKulturë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Në Qeveri do të dorëzohet dokumentacioni fillimisht i skenuar për studio filmike në Shkup

Ministria e Transportit dhe Lidhjeve fillimisht i ka shqyrtuar dokumentet për projektin për ndërtimin e studios filmike në Komunën e Karposhit dhe gjatë ditës ose nesër do ta informojë Qeverinë gjendjen e konfirmuar. Do të ketë koordinim edhe me komunën që të konfirmohet një pasqyrë e qartë për situatën në terren lidhur me të drejtat e mundshme të përdoruesve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle