Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Tegeltia: Paqja dhe stabiliteti në BeH nuk janë rrezikuar, nuk mund të bëhet paralele mes situatës në BeH dhe Ukrainë

Kryesuesi i Këshillit të ministrave të BeH-së, Zoran Tegeltija, sot në bisedë me të dërguarin e posaçëm të kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stjuart Piç, deklaroi se paqja dhe stabiliteti në BeH nuk janë rrezikuar dhe se nuk mund të bëhet paralelë mes BeH-së dhe Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle