0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Të zvogëlohet prania e liderëve partiak në fushatën zgjedhore, apelojnë nga Civil

Në dy ditët e para të fushatës zgjedhore sipas Civil, të pranishme janë dukuritë negative siç janë dezinformatat, manipulimet, mitet, teoritë e komplotit dhe shumë shprehje të urrejtjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle