Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të vrarë dhe të plagosur në operacion antiterrorist në Taxhikistan

Nëntë persona, përfshirë edhe një oficer, janë vrarë sot, ndërsa 24 janë lënduar në një operacion antiterrorist në rajonin problematik të Taxhikistanit që kufizohet me Afganistanin dhe Kinës, kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle