Botë SQBotë.Portal SQ

Të vdekur dhe të lënduar në trazirat e provincës iraniane Lorestan, ajatullahu Hamnei i arsyetoi demonstrantët të cilët kërkojnë ujë për pije

Një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë janë lënduar në trazirat më të reja në provincën perëndimore iraniane Lorestan, për shkak të tensioneve të shkaktuara nga mungesa e ujit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle