Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të shtëna dhe shpërthime në Bejrut, dy të vdekur dhe shtatë të plagosur

Të paktën dy persona e humbën jetën, ndërsa shtatë janë plagosur në trazirat të cilat shpërthyen në Bejrut gjatë protestës kundër gjykatësit kryesor në hetimet për shpërthimet e vitit të kaluar në portin e kryeqytetit libanez, publikuan mediat perëndimore, duke iu referuar një burimi të paemëruar të armatës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle