0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQ

Të shtëna dhe arrestime në qendër të Prilepit

Policia e Prilepit ka arrestuar një qytetar 53 vjeçar nga Resnja, i cili sot diçka pas mesdite në qendër të Prilepit, para tregut të qytetit, me furgonin e tij  "mercedes sprinter" ka tentuar të shtypë me automjet inspektorë komunalë dhe një nëpunës policor, të cilët po kryenin veprime zyrtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle