Ballkan SQBallkan.portal SQ

Të reshura të shiut në Zagreb, përmbysen rrugë dhe bodrume

Pasdite të reshura të mëdha të shiut shkaktuan probleme në pjesën lindore të Zagrebit, kumtoi mbrojtja civile.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle