0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Të reshura të mëdha të shiut e përfshinë rrethinën e Kumanovës

Të reshura të mëdha të shiut, në disa vende të përcjellura me breshër, zbrazje të fuqishme elektrike, e kanë përfshirë Kumanovën dhe fshatrat përreth pasdite.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle