0_Infopako.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Të reshura deri të martën, nga dita e mërkurë stabiliizim i motit

Nën ndikimin e masës së lagësht dhe jostabile ajrore, deri të martën do të jetë mot me vranësira të ndryshueshme, me të reshura të shiut dhe më i freskët me bubullima, kumtoi DPHM.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle