0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Të punësuarit në institucionet shtetërore të jenë në dispozicion për regjistrimin, rekomandon Qeveria

Qeveria sot solli vendim me të cilin i angazhon të gjitha ministritë dhe organet e administratës shtetërore t’i shqyrtojnë mundësitë që për nevojat e regjistrimit t’i vënë në dispozicion të Entit Shtetëror të Statistikës përkohësisht të punësuarit në këto institucione.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle