0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Të premten dezinsektim ajror dhe tokësor kundër larvave të mushkonjave në Shkup

Të premten do të bëhet dezinsektim ajror dhe tokësor  kundër larvave të mushkonjave në rajonin e qytetit të Shkupit, informojnë nga komuna.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle