0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Të pavaksinuar 85 për qind e rasteve të reja me Kovid-19 dhe 91 për qind e të hospitalizuarve

Ministria e Shëndetësisë kumtoi se 85 për qind e rasteve të reja me Kovid-19 dhe 91 për qind e të hospitalizuarve janë të pavaksinuar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle