0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Të paktën tre ushtarë armenë u vranë në një sulm të Azerbajxhanit

Forcat e armatosura të Azerbajxhanit kanë hapur zjarr në pozicionet armene në pjesën verilindore të kufirit, duke lënë të vrarë tre ushtarë armenë dhe duke plagosur dy të tjerë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle