Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën pesë viktima në vrullin e tajfunit “Noru” përmes Filipineve

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e tajfunit "Noru" që goditi Filipinet, një stuhi tropikale me erëra ekstreme dhe reshje të dendura shiu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle