Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën pesë persona janë vrarë në zjarrin në një platformë nafte në Gjirin e Meksikës

Pesë persona janë vrarë, gjashtë të tjerë janë plagosur dhe dy rezultojnë të zhdukur në një zjarr që shpërtheu të dielën në një platformë nafte në Gjirin e Meksikës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle