Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën një viktimë nga stuhia në Kroaci

Në motin e ligë që ka përfshirë Kroacinë është shkatërruar një shtëpi e vjetër, degë dhe gurrë kanë bllokuar rrugët, ndërsa era ka shkaktuar aksident trafiku ku një kamion ka rënë në humnerë ku ka vdekur një shofer.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle