Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën një i vrarë dhe 12 të plagosur në të shtënat në Tenesi

Një sulmues i armatosur hapi zjarr në një supermarket në afërsi të Memfis, Tenesi, ku e humbën jetën të paktën një person, ndërsa 12 u plagosën para se të vetëvritej, kumtoi policia lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle