Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën gjashtë të vdekur nga një shpërthim në një fabrikë në Indi

Së paku gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë janë lënduar në shpërthimin e sotëm në një fabrikë kimike në lagjen veriore të Indisë, Hapur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle