Ballkan SQBallkan.portal SQ

Të paktën gjashtë të vdekur në zjarret në Turqi

Mijëra pjesëtarë të shërbimeve për shpëtim tashmë ditën e pestë me rradhë mundohen t'i shuajnë zjarret e mëdha pyjore në Turqi dhe t'i evakuojnë turistët nga vendpushimet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle