0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Të paktën dhjetë të vdekur dhe disa të zhdukur në reshjet përmbytëse në Indi

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle