Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të paktën 87 të hospitalizuar pas rrjedhjes së gazit në një fabrikë në Indi

Të paktën 87 gra janë hospitalizuar pas rrjedhjes së gazit në një fabrikë për veshje në pjesën jugore të Indisë, njoftuan sot mediat lokale. Punonjësit mbrëmë kanë pasur përzierje në stomak në një fabrikë në shtetin jugor Andra Pradesh. Nuk është vërejtur asnjë rast i vdekjes dhe situata sot është nën kontroll, thekson kanali televiziv India tudej.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle