0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Të paktën 50 mijë gjeorgjian dolën në rrugët e Tbilisit me kërkesë për lirim të ish presidentit Saakashvili

Dhjetëra mijë persona demonstruan në Gjeorgji duke kërkuar lirimin e ish presidentit Mihail Saakshvili, i cili gjendet në paraburgim prejse u kthye nga ekzili në tetor dhe menjëherë filloi grevë urie.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle