Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 30 emigrantë janë zhdukur dhe druhet se janë mbytur pas përmbytjes së anijes afër bregut në Tunizi

Të paktën 30 emigrantë konsiderohen të zhdukur dhe druhet se janë të vdekur, pasi anija e tyre është përmbytur në Mesdhe, në afërsi të bregut të Tunizisë, kumtoi Agjencia për Migrim e Kombeve të Bashkuara (IOM), transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle