Evropë SQEvropë.Portal SQ

Të paktën 287 fëmijë janë vrarë në luftën në Ukrainë dhe rreth 500 janë plagosur

ë paktën 287 fëmijë janë vrarë dhe 492 janë plagosur në Ukrainë që nga fillimi i pushtimit nga Rusia, njoftoi mbrëmë  Zyra e Prokurorit të Përgjithshëm në Kiev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle