Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 24 nxënës humbën jetën në zjarrin në Niger

- Të paktën 24 nxënës sot humbën jetën pasi shpërtheu zjarri në një shkollë të ndërtuar nga druri dhe kashta në qytetin Maradi, në Nigerin jugor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle