0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të paktën 22 të vdekur dhe 52 të lënduar në zjarrin në një ndërtesë në Tajvan

Të paktën 22 persona e humbën jetën ndërsa 53 janë plagosur në zjarrin i cili mbrëmë e kaploi garazhin 13 katësh në pjesën jugore të Tajvanit, njofton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle