Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 19 të vdekur dhe 32 udhëtarë të lënduar pasi autobusi u përplas në një shtëpi në Meksikë

Të paktën 19 persona e kanë humbur jetën dhe 32 janë lënduar në një aksident me autobus që ndodhi dje në Meksikë, kumtuan autoritetet, transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle