0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 19 persona janë vrarë në një përleshje dhe një zjarr në një lokal në Indonezi

- Të paktën 19 persona kanë humbur jetën në një zjarr që shpërtheu herët në mëngjes në një bar karaoke në provincën  Papua të Indonezisë, pas një përleshjeje mes bandave rivale, kumtoi policia.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle