Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 18 të vdekur në përmbytjet në Brazil

- Të paktën 18 persona humbën jetën në përmbytjet dhe rëshqitjet e dheut të shkaktuara nga shirat e rrëmbyeshëm në qytetin brazilian Petropolis, rreth 70 kilometra në veri nga Rio de Zhanejro, konfirmoi brigada e zjarrfikësve në shtetin federal brazilian Rio de Zhanejro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle