Botë SQBotë.Portal SQ

Të paktën 15 të vdekur dhe 21 të lënduar në kryengritje në një burg në Ekuador

- Të paktën 15 të burgosur humbën jetën, ndërsa 21 janë lënduar në kryengritje në një prej burgjeve më të mëdha në Ekuador, ku tashmë janë vrarë disa njerëz në dhunën e vazhdueshme ndërmjet bandave rivale, njoftuan autoritetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle