0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të paktën 13 të vdekur në stuhitë vdekjeprurëse në Evropë

Të paktën 13 persona e humbën jetën dje në motin e lig në Evropë. Dy fëmijë, të moshës prej katër dhe tetë vjeç, e humbën jetën në Austrinë jugore kur pemët ranë në afërsi të një liqeni në Korushka. Dhjetëra persona janë lënduar, prej të cilëve disa më rëndë. Tre persona e humbën jetën në Austrinë e Poshtme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle