0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Të mërkurën do të spërkatet kundër mushkonjave nga toka dhe ajri

 Të mërkurën do të bëhet dezinfektim nga toka dhe ajri kundër lavrave të mushkonjave në rajonin e Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle