0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Zaev: Të jemi serioz, regjistrim duhet të ketë dhe do të ketë

Seanca e parë e Kuvendit është më 14 shtator, ndërsa regjistrimi fillon më 5. Bëj apel të jemi seriozë. Njëzet vjet nuk kemi regjistrim të popullsisë. Regjistrim ka, duhet të ketë dhe do të ketë. Çfarë jemi pas 20 vitesh? Shtet, komb? Duhet të ketë regjistrim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle